Zamknij miłość w fotografii

Pierwsze chwile życia dziecka to niezwykły czas zarówno dla rodzica, jak i jego pociechy. To moment w którym rodzi się i zacieśnia niezwykła więź miłości. Podaruj sobie i swojej rodzinie uroczy prezent, jaki daje Ci fotografia dziecięca i zatrzymaj niepowtarzalne wydarzenia w pięknych fotografiach.

Sesja noworodkowa – realizacja

Kierując się doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie profesjonalnej sesji noworodkowej, przekazuję kilka rad, którymi warto jest się kierować podczas planowania sesji dziecka.

 
Kiedy umówić się na sesję?

Dokładne zaplanowanie porodu jest niekiedy niemożliwe. Z tego względu konieczne jest zarezerwowanie sesji jeszcze podczas trwania ciąży. Dokładny termin ustalany jest już po przyjściu maluszka na świat.

 
Kiedy najlepiej jest wykonać sesję?

Najlepszym momentem na sesje zdjęciowe dzieci, jest okres między 5, a 12 dniem życia dziecka, ze względu na kilka ważnych aspektów:

Jest to czas kiedy dzieci najwięcej śpią, w związku z tym „ułożenie” przychodzi naturalnie. Dzięki temu fotografia noworodkowa staje się łatwiejsza do wykonania.

Dzieci w tym czasie zazwyczaj przybierają pozycję embrionalną, dzięki czemu czują się bezpieczne, a tym samym ich sen jest „twardy”. Dlatego też, zmiana pozycji czy dekoracji nie sprawia problemu maluchowi.

To właśnie pierwsze dni dziecka są najbardziej ulotne. Zarówno rysy jak i budowa ciałka niemowlaka ulega bardzo szybkiej zmianie, dlatego warto zdecydować się na sesję jak najszybciej, by zatrzymać te niepowtarzalne cechy wyglądu niemowlaka.

 
Co ze sobą zabrać?

Dobrze jest zabrać kocyk maleństwa, smoczek i mleko.

 
Czego możesz oczekiwać od mojego studia?

Pragnę, by moi klienci czuli się jak najbardziej komfortowo. Wiem jak trudne dla rodziców mogą być pierwsze dni po porodzie. Z tego względu moje fotograficzne atelier jest w pełni dopasowane do potrzeb i wymagań rodziców oraz ich pociech.

Przestronne studio zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie. Mieści się w nowo wybudowanym budynku, gdzie zapewnione jest miejsce parkingowe na posesji. Wnętrze utrzymane jest w naturalnych, ciepłych kolorach z dostępem do naturalnego światła.

Dla klientów dostępny jest kącik, w którym można odpocząć na wygodnej sofie, jak również zaparzyć sobie kawę i herbatę lub napić się wody. Jest także miejsce do przewijania maluszka z pieluszkami i akcesoriami pielęgnacyjnymi. W każdej chwili można wyjść i zrelaksować się na świeżym powietrzu.

Studio wyposażone jest również w schowek, w którym znajduje się imponujący zbiór dekoracji oraz gadżetów (kocyki, czapeczki, opaski, ubranka i inne), które sprawią, że sesja będzie całkowicie niepowtarzalna.

Podczas pracy najważniejszym aspektem jest komfort oraz bezpieczeństwo dziecka. Dlatego, temperatura w pomieszczeniu dostosowana jest do dziecka. Posiadam kierunkowy grzejnik, dzięki któremu dziecku jest cieplutko, a nawilżacz powietrza zapewnia odpowiednią świeżość i wilgotność powietrza.

Przebieg sesji podyktowany jest zawsze przez maluszka – jest czas na karmienie, przewijanie, uśpienie lub uspokojenie malca. Każdego bobasa i jego rodzica traktuję ze zrozumieniem oraz spokojem, tak abyście czuli się szczęśliwi i zrelaksowani, otrzymując dzięki temu piękną pamiątkę na przyszłe lata.